03.11.2020

Do słuchaczy Barbary i Mariana

 

Dla reklamy w nowym Polskim Radiu 24.pl jesteśmy wszyscy jej słuchaczami nakłanianymi do kupowania, a przecież dobry towar nie wymaga reklamy. Więc wyłączam reklamy w radio Barbary i Mariana i w telewizji pozostałych Barbar i Marianów strzelając do nich z pilota. Innej broni w ustroju socjalistycznym legalnie nie uzyskam, nawet na grubego zwierza, a takim właśnie grubym zwierzem jest ustrój socjalistyczny w Polsce. Czy grubym zwierzem jest też „Różaniec do granic nieba” a także „Agenda 2030”. Nie, to są tematu tabu, nie poruszane nawet z prawej strony, a tym bardziej z lewej bo przecież Ewa Kopacz z PO, która przemyślnie jeszcze przed wyborami w 2015 r. przywiozła z UE do Polski „Agendę 2030” nie będzie sama siebie krytykowała z tego względu, że dostarczyła nam pandemie marksizmu, którą nazywa się pandemią covidową. Zatwierdziła ją 14 lutego 2017 z prawej strony Beata Szydło PiS ( w Dzień św. Walentego, z miłości do Polaków?). Proszę porównać „Agendę 2020” z covidem a na jedno i to samo wyjdzie – na pandemie marksizmu. Ta jest naprawdę groźna i nie chroni przed nią żadna „maseczka”.

 

W przypadku pierwszego tematu tabu to pandemia marksizmu tak uderzyła, że na ponad 30 mln Polaków tylko ok. 6500 osób bierze czynny udział w modlitwach. Tak uderzyła, że bez zlikwidowania sądów oraz banków dekomunizacja jest do nie ruszenia. Banki są nam do niczego nie potrzebne, a pieniądze w żywej gotówce powinny do nas trafiać w całości, baz żadnej prowizji. Bank który mieni się BP tak oblicza nasze oszczędności, które są w rzeczywistości stratami. Na przykład: kapitalizacja odsetek 0,29 gr, podatek od odsetek kapitałowych -0,06 gr, opłata za prowadzenie rachunku -1,00 zł. Jeśli dodamy do tego 8 zł za prowadzenie głównego konta to rachunek jest typowo dla socjalizmu lichwiarski:

0,29 - 0,06 - 1, 00 - 8 to suma wynosi – 8,77 zł, czyli strata. Przy wypłacie od pracodawcy na rękę ta strata by nie miała miejsca. Tym sposobem jedni otrzymali emeryturę w wysokości 1400 zł za 2 lata wojska, 11 lat kopalni i 13 lat Policji więc za 26 lat pracy w warunkach uciążliwych, ja taką otrzymałem, a tymczasem dziedzice komunistycznych założycieli banków – w warunkach wielkiej lichwy – bez mała za taką kwotę kupują bukiety kwiatów na stół.

 

To, że się modli zaledwie ok. 6500 Polaków, a może i w tym są cudzoziemcy, to nic w porównaniu z liczbą wiernych w dniu 03.11.2020 w Wałbrzychu na cmentarzach przy ul. Cmentarnej i przy ul. 11-Listopada. Kilkanaście osób plus po jednym pogrzebie. Czy ktoś odmawiał różaniec. Tylko jedna osoba.

 

Mój ostatni wpis, naprawdę ostatni, na mojej stronie społecznościowej „Wałbrzyski Facebook” ma następującą treść:

ZADANIE SPECJALNE DLA Facebook'a!

Ponieważ jestem czytelnikiem "100 Najważniejszych książek świata", który "od deski do deski", w całości, przeczytał "Pismo Święte", "Al Kuran" i "Manifest Komunistyczny", tylko biorąc pod uwagę te właśnie trzy pozycje, poszukuję takich osób do elitarnego Wałbrzyskiego Facebook'a, które je przestudiowały. Tylko takie minimum wystarczy, aby w Wałbrzychu powstała elita. Czy konie mnie słyszą!!!

 

 

Przez 5 lat spod mojego pióra wyszły takie witryny internetowe jak: Zasada Pareto.pl, wWałbrzychu24.pl, Pro-Moc-Ja.pl, SudeckiPort-all.pl i ostatnie, naprawdę ostatnie - nethow.pl., mojkolegamachiavelli.pl., nethow-team.pl. Ich ważność upływa z dniami 30.11.2020, 19.12.2020 r. i 24.02.2021. Wszystkie istotne treści już się mieszczą bądź będą się mieścić na moim blogu Zasada Pareto - fałszywe ustroje, fałszywe religie. Póki jest jeszcze bezpłatny.

 Administrator NETHOW

Ryszard Wieczorek

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.