14.10.2020

Komunistyczny Szef ONZ żąda powszechnego dostępu do aborcji na całym świecie

 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) od początku swego istnienia jest wplątana w różnego rodzaju kontrowersyjne działania. Założonej jako wyspecjalizowana agencja Organizacji Narodów Zjednoczonych odpowiedzialna za międzynarodowe zdrowie publiczne, nie jest obce forsowanie globalistycznej agendy, również wbrew dobru publicznemu naszego kraju, Polski.

WHO to m.in. tworzenie i wspieranie standardów edukacji seksualnej, które przewidują przekazywanie informacji o „masturbacji" dzieciom w wieku od 0 do 4 lat, promowanie aborcji jako prawa człowieka, partnerstwo z takimi organizacjami aborcyjnymi jak Planned Parenthood... by wymienić tylko kilka aktywności.

Teraz, w szczytowym okresie "rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV2”, Sekretarz Generalny ONZ, Antonio Guterres, żąda dostępu do aborcji na całym świecie.

Jeśli też zastanawiają się Państwo, jak można powstrzymać to szaleństwo, to jesteśmy wspólnie w tym samym miejscu.

Zaprzestanie finansowania WHO rozpoczęło się, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ogłosił, że jego administracja kończy z wysyłaniem pieniędzy, po tym, jak dyrektor generalny WHO dr Tedros Adhanom Ghebreyesus chętnie zaakceptował szerzenie fałszywej propagandy na temat pandemii w komunistycznych Chinach.

Jednak wkład USA wynosi tylko 15% budżetu WHO. W rzeczywistości, nasz kraj, Polska, też wysyła niemałe pieniądze każdego roku, a teraz WHO chce od nas jeszcze więcej!

Dlatego właśnie potrzebujemy Państwa pomocy, aby bronić nienarodzonych dzieci, chronić najmłodszych i młodzież oraz stać po stronie wspólnych wartości życia, rodziny i wolności.

Bardzo proszę o podpis pod naszą petycją, z żądaniem od przywódców Polski oraz przede wszystkim państw grupy G20 zaprzestania wysyłania publicznych pieniędzy do Światowej Organizacji Zdrowia:

 

PROSZĘ O PODPIS, STOP FINANSOWANIU WHO!

 

Z Państwa pomocą możemy zakończyć to szaleństwo.

Matteo Cattaneo z całym zespołem CitizenGO

Więcej informacji:

Family Watch Special Report — Światowa organizacja Zdrowia zdemaskowana: Aborcja, Prawa Seksualne i CSE
https://familywatch.org/newsletter-archive/family-watch-special-report-the-world-health-organization-exposed-abortion-sexual-rights-and-cse

PRZYPOMNIENIE: Światowa Organizacja Zdrowia promuje “prawa seksualne” dzieci.
https://activistmommy.com/reminder-world-health-organization-promotes-childrens-sexual-rights

Deklaracja aborcji sprawą zdrowia publicznego, WHO przynagla
https://www.theguardian.com/global-development/2020/apr/10/declare-abortion-a-public-health-issue-during-pandemic-who-urged

WHO szuka Miliarda Dolarów Wsparcia z Pieniędzy Publicznych
https://consumerchoicecenter.org/who-seeks-1-billion-funding-boost-from-international-governments/

Kto finansuje Światową Organizację Zdrowia?
https://www.weforum.org/agenda/2020/04/who-funds-world-health-organization-un-coronavirus-pandemic-covid-trump/

Międzynarodowe wytyczne w sprawie Edukacji Seksualnej
https://www.comprehensivesexualityeducation.org/cse-materials-index/international-technical-guidance-on-sexuality-education-unesco-2018/

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.