02.11.2020

Piekło w lutym 1946 r. było puste bo wszystkie demony zebrały się w Bonn, w Bundestagu

 

26.10.2020

Od 1980 r. do „karnawału” komunistów w 2020 – zmarnowane 40 lat, przez brak dekomunizacji

W 1981 r. sztygar w Kopalni Węgla Kamiennego „Wałbrzych”, na poziomie -300 m, obserwując kęsy węgla jakie wędrowały taśmą do przesypu i na wagony, tak oznajmił: „jak jadą takie wielkie bryły, to nas Regan w d… może pocałować„. Z czym mogą się obecnie kojarzyć te słowa, a przypomnę, że każdy przełożony, kierownik, dyrektor, urzędnik i polityk musiał należeć do POP – podstawowej organizacji partyjnej PZPR. Oczywiście skojarzenie jest tylko jedno i odnosi się do uszkodzenia pomnika Regana w Warszawie. Kiedyś więc zemścili na niego komuniści, a obecnie ich dzieci i wnuki. Resortowy pomiot komunistyczny. Po 1989 r. PZPR zostało zastąpione „Gazetą Wyborczą”, czy TVN. Wiele by wymieniać, a właściwie wszystko, oprócz telewizji TRWAM i Radia Maryja. Kiedyś dane mi było pracować w charakterze pracownika ochrony u jednego z 10 najbogatszych Polaków. W jego firmach prenumeruje się „Gazetę Wyborczą”. On nigdy nie zaprenumeruje w zamyśle mojej gazety1989, którą mógłbym stworzyć. Po co, to mam pewność, lecz dla kogo, to już takiej pewności nie mam. Bo nie było dekomunizacji, na którą jest już za późno. Nastał czas wojny.

 

I słusznie, bo przecież jako robotnik i pochodzący z rodziny robotniczej nie zostałem dziedzicem, spadkobiercą setek firm zlikwidowanych w Wałbrzychu, za które my robotnicy nie mamy nic. A powstawały dzięki naszej pracy. Kto dziś pamięta o takich wałbrzyskich firmach jak „Transmag” czy Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej „POLMO”. Wszystko zostało zniszczone przez komunistów, którzy w 1989 r. dogadali się ze zdrajcami NSZZ „Solidarność”. Czy ponieśli jakąś odpowiedzialność? Żadną, ani polityczną ani finansową, ani karną. Przecież sami siebie nie będą karać.

 

Przeciwnie, są hołubieni do tego stopnia, że stali się idolami „zaoranych” mieszkańców miast. Jak mówię o tym mieszkańcom Wałbrzycha w sile 85% „zaoranych” zwolenników Żydokomuny, to odpowiadają mi, że tak ma być. Debile!

Noworodek w popielniku wynikiem biedy i braku należytej edukacji połączonej z wychowaniem

Nic dziwnego, skoro młodzież jest wychowywania przez „akademika” Katarzynę Lubnauer i jej podobnych to tak się dzieje i tak się będzie działo. Kiedy pracowałem w Sekcji ds. Nieletnich i Patologii codziennie dochodziło w gimnazjach do rozbojów, kradzieży, pobić, a panie na stanowiskach pedagogów swoją empatię kierowały nie do pokrzywdzonych czy poszkodowanych ale do sprawców, głaskając ich czule po głowach, współczując i lamentując słowami: „co się stało?, co ci jest?”. Co kwartał udawałem się do Sądu ds. Rodzinnych i Nieletnich wykazując w jaki sposób sprawy zostały zakończone. Większość zostawała umarzana, więc proszę się nie dziwić w jakim stanie polską młodzież pozostawiła w spadku i pozostawia nam w dalszym ciągu komuna.

 

Dlaczego debile? Kilka dni temu udałem się na zdjęcie szyny gipsowej z przedramienia do szpitala na Piaskowej Górze, który miał w nazwie „Górniczy”. Nie mogło tak zostać? Przecież tam wpływały pieniądze z mojej górniczej pensji! Ale za to pacjenci i goście szpitala mają płatny parking. Zwykła chamska kradzież pieniędzy z portfeli Wałbrzyszan. Ale 85% debili wzrusza ramionami. Proponuję im zwiększyć opłatę do 50 zł za stanowisko bez względu na czas. Kiedy znalazłem się w gabinecie ortopedii komunistka – sekretarka lekarza, euroentuzjastka (cała służba medyczna w Wałbrzychu razem z siostrami zakonnymi z Sobięcina głosuje na Żydokomunę) zażądała od mnie karty pomiaru temperatury. Oznajmiłem jej, że gdybym miał gorączkę to bym nie przyszedł do szpitala. Tak powiedziałby każdy inny rozsądny człowiek. Ale rozsądnych w Wałbrzychu nie ma, a komuniści nie mają obowiązku rozróżniania ludzi na rozsądnych i nie rozsądnych, na prawicę czy lewicę, bo wyznaczyli nam w 1989 r. komunizm i tak mamy się trzymać. Jeśli nie dostarczyłbym karty pomiaru temperatury nie miałbym zdjętej szyny gipsowej!

 

A propos euroentuzjastów. Dzieci resortowe mówią o sobie „jesteśmy europejczykami”. Ale pod względem tylko geograficznym, bo pod względem politycznym Europa zachodnia jest już Europą wschodnią, gdyż powstaje rosyjski „Nordstreem2”, a w Rosji nie było dekomunizacji. Już w komunistycznej Irlandii jest zakaz stosowania wabików podczas polowania, a same polowania mogą się jedynie odbywać na terenach prywatnych. „Szlachetni” komuniści pozwolili im na własność, ale pod warunkiem zniszczenia Kościoła i wprowadzenia LGBT, dzięki czemu mieszkańcy Irlandii będą mieć od czasu do czasu stosowne zastrzyki w tym zastrzyki finansowe. A co z własnością rzeczywistą i rzeczywistą wolnością gospodarczą?

 

Tak samo jak w Polsce od 1989 r. - jej zaorani mieszkańcy wzruszają ramionami. Nawet na wieść, że w organizowanych przez komunistów sondażach, większość jest za zastrzykami i rzeczywistymi i finansowymi. A własność? Tyle jej mamy ile wypełnimy sobie koszyki zawartością półek sklepowych, ku uciesze debili reklamowych, fundacji, konglomeratów finansowych, finansujących tylko jeden konglomerat – światowy rządowy debilizm komunistyczny.

Administrator NETHOW

"To co się dzieje to jest nieodpowiedzialność państwa"

 

 

Wałbrzyskie indoktrynacje

Janusz Korwin-Mikke miażdży LEWICĘ i LGBT

253 722 wyświetlenia
3 kwi 2014
 
 
i ten film "Spectatora"
 
 
 
 
28.10.2020 

Jak przystało na Żydokomunę!

 

29.10.2020

Te firmy - i prawie cały Wałbrzych - wsparły wulgarne strajki aborcjonistek!

Wałbrzych - market AUCHAN  na Podzamczu - na pasażu: piekarnia, usługi szewskie, sklep zoologiczny... i młode Resortowe Dziewczę ubrane na czarno oklejające gdzie tylko się da (przy ul. Jana Pawła II naprzeciwko Kościoła , na hydrancie) propagandę marksistowską!

c.d.n.

 

Odwiedza nas 241 gości oraz 0 użytkowników.