O BRONI DO SKLEPU CLAMSHELL... czyli jak trzymać pistolet WAŁBRZYSKA STRZELNICA PRZYCHODNIA ZDROWIA NFZ WAŁBRZYCH-PODZAMCZE

 

14.02.2020 Skandaliczna uchwała przyjęta! Poznań stolicą ideologii gender? K.Przeszowski

08.02.2020
Poznań przyjmie genderową Europejską Kartę Równości? Zdecydowany protest internautów

Czy Przewodniczący Związku Miast Polskich (z siedzibą w Poznaniu) Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej , po otwarciu drzwi jadłodajni Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu-Podzamcze, otworzy drzwi dla gender Wałbrzychowi?

 

 

Czy Polacy w końcu zatrybią w pół do Trzeciej RP?

Pamiętamy aktorkę - naprawdę aktorkę - która 05.06.1989 r. oznajmiała w radiu PRL-u, że się skończył komunizm. Jeszcze nie wszyscy zdawali sobie sprawę z symbiozy wlekącej się od XIX w. wieku, że Żydzi i komunizm radziecki to wspólna sprawa. Jeżeli komuś się jeszcze nie wydaje, że polskimi katolikami rządzą judaiści i lewica, aby nie wypowiadać się w sposób bardziej dosadny - Żydokomuna, można się było o tym przekonać w dniu 27.01.2020 w Auschwitzu, kto zasiadał w pierwszych rzędach, albo kto przemawiał, albo kto i jak się modlił. Sami tacy Adamowicze bis, zaczynając od Cywińskiego. Wielkie razy spadały na Prezydenta Polski, co dostrzec można było w jego zatroskanej twarzy. I można byłoby mu współczuć, gdyby sam nie był judaistą i jeszcze śmiał startować do roli przywódcy narodu polskiego. Nie dostrzegłem i nie usłyszałem żadnego katolika, który by uklęknął i zaintonował Litanię do wszystkich świętych, w tym do najświętszej osoby w Auschwitzu, błogosławionego ojca Maksymiliana Kolbe albo do świętego Jana Pawła II. Dlaczego nie ma aktualizacji Litanii do wszystkich świętych?

Dlatego, że w sondażach popularności kandydatów na Prezydenta RP prowadzi judaista, następnie cała plejada judaistów i komunistów, a na końcu kolejki Polak katolik. Wielką hańbą dla Polaków katolików, dla błogosławionego Jerzego Popiełuszko, dla Maksymiliana Kolbe, dla Jana Pawła II, dla Stefana Wyszyńskiego jest taki sondaż zdrajców Polski. Kandydują bowiem Żyd: Duda, i komuniści: Kidawa, Biedroń, Hołownia i tylko jeden patriota, Polak - Krzysztof Bosak.

Doszło do zatracania rzymskiej religii w Kościele ze strony Żydokomuny w ten sposób, że umożliwiają nam katolikom tylko jedną jedyną raz w miesiącu mszę tradycyjną rzymską, nie w każdą niedzielę. Ba, nie w każdy dzień! Właśnie Ojciec Maksymilian Kolbe ma najwyższe miejsce wspólnie z Ojcem Pio w moim domu. Maksymilian Kolbe towarzyszy mojej rodzinie od czasu związku małżeńskiego zawartego w parafii Św. Jerzego w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień, kiedy to ksiądz dziekan Żrałko wręczył nam jako pamiątkę wizerunek Ojca Maksymiliana Kolbe. Tak się właśnie złożyło, że Maksymilian zaprasza nas jak do siebie od listopada 2019 r. do parafii Św. Jerzego, gdzie zawarłem święty sakrament małżeństwa, bo tylko tam odbywają się msze trydenckie w Wałbrzychu.

Skąd się wziął tytuł niniejszego artykułu? Od roku 2019 już po raz 10 odbyła się właśnie w dniu wczorajszym - to nie przypadek - na kanale TVP Historia, emitowanym za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej, audycja 35-minutowa pod wymownym tytułem: "W pół do Trzeciej RP". Można sobie przypomnieć co to była IRCH-a. To była Inspekcja Robotniczo-Chłopska, taki pomysł czerwonych debili PZPR na mydlenie oczu społeczeństwu, że komunizm dba o człowieka i jego otoczenie wizualne, ale nie finansowe, maskując szalejącą inflację sięgającą kilkuset procent w skali miesiąca, pod zarządem Hanny Suchockiej z niesławnej już Unii Wolności, a w nagrodę będącą obecnie honorową szefową Komisji Weneckiej. Tej, która drastycznie - zamiast ustanowienia własności - czynem ciągłym, przestępstwem karnym, nie tylko skarbowym, okradała emerytów na 40% z ich wypracowanych w pocie czoła świadczeń emerytalnych. Do dzisiaj nie rozliczona, a przecież skradzione środki finansowe powinny zostać nam emerytom, jako dziedzictwo po ojcach, z odsetkami zwrócone!

"W pół do Trzeciej RP" uświadamia, że PRL ciągle trwa, a od ustanowienia rządów PiS-u, staje się coraz bardziej bezczelny i agresywny, co słychać, widać (sądy) i czuć, zwłaszcza w portfelach. Co PiS "daje" PO-PSL zabiera, a jeszcze sobie każe płacić za uznanie kogoś za niesamodzielnego. Niesamodzielni jesteśmy MY wszyscy, bo pod radziecką obsługą. Proszę zwrócić uwagę na rok wydania mojego paszportu przez państwo ludowe, o którym aktorka Joanna Szczepkowska twierdziła 05.06.1989 r., że ono nie istnieje. Istniało i istnieje i ma się świetnie, skoro Polak katolik jest jako ostatni w kolejce na Prezydenta Polski. W jakim języku jest uwidoczniony tytuł tego "dokumentu"?


Wałbrzyska Żydokomuna, te kanalie PO-PSL, zamiast budować fabryki dające pracę i dochód w postaci materialnych produktów, wolą wyciągać pieniądze z portfeli mieszkańców jako drastyczny jeszcze jeden podatek. Co miesiąc będziemy płacić lichwiarskie 800 zł i więcej, zamiast tylko raz w ciągu roku z tytułu własności! W sposób absurdalny podwyższając czynsz o kilkadziesiąt procent. Przy inflacji oscylującej koło 1%?! Tylko kanalie mogą tak postępować, aby żądać po lichwiarsku coraz większego czynszu, pomijając świętą własność, nie wspominając o innych świętościach, w ten sposób, że absurdalnie zaniża się stawki i absurdalnie zawyża, w miarę jak budynek mieszkalny bez piwnic i strychów starzeje się a nie odmładza. Od 5 lat systematycznie czynsz wzrasta od kwoty 350 zł do kwoty bliskiej 800 zł. A gdzie jest własność, która powinna pojawić się w 1989 r. to na tak postawione pytanie młoda pośrednik wałbrzyskiego Ratusza, tych kanalii PO-PSL, odpowiedziała w ten sam sposób, w jakim zwykle ?zdolni? są odpowiadać wałbrzyszanie - "Ja nie wiem!". Tak pisze radny PiS Jerzy Langer: "zadłużenie miasta (Wałbrzycha) przekracza 90% dochodów", a dalej: "Rada uchwaliła budżet głosami wszystkich radnych Klubu Romana Szełemeja ( 20 głosów "za"), przy trzech głosach przeciwnych (radni PiS: C. Kuriata, B. Mucha i ja ?), przy dwóch głosach wstrzymujących (A. Adamkiewicz i R. Wierzbicka)". Radni PiS są wierni Polsce, ale ich przywódca nie, bo to stary judaista, i nie tylko dlatego, że rąk w kościele nie trzyma złożonych na wysokości klatki piersiowej jak katolicy, ale na wysokości genitalii. Czy naprawdę tych kanalii, tej Żydokomuny nikt nie jest w stanie wywalić. Jest wielu - już się przygotowujących do Wyborów Prezydenckich. Najwyższy czas, o 31 lat opóźniony!

Rozmiar: 78383 bajtów
Rozmiar: 74979 bajtów
Rozmiar: 91373 bajtów
Rozmiar: 94493 bajtów

Ryszard Wieczorek
28.01.2020, Wałbrzych

P.s. Anioły wałbrzyskiego Ratusza

WAŁBRZYCH

Ilu jest w Wałbrzychu Michników?

Dr Małgorzata
Beślerzewska

"Tygodnik 30 minut otrzymują Państwo w każdy piątek. Zdradzę Czytelnikom i Czytelniczkom, że moje 1800 znaków tekstu redakcja potrzebuje już we wtorek. Pisząc te słowa, mam jeszcze bardzo silne wspomnienia ostatniego weekendu, kiedy mogłam spędzić dwa dni w gronie ludzi, dla których Zielony jest priorytetem - jest u góry!

Takie spotkania są inspiracją do dzielenia się kolejnymi zielonymi tematami, przypominają o tym, jak wiele z nich jest pomijanych. Jednym z nich, o którym za tydzień, będzie permakultura (na pewno do gustu działkowcom). Dzisiaj jednak o czymś innym.

Na sali, w której przebywaliśmy, siedziało około 200 osób. Jesteśmy w różnym wieku, można powiedzieć ? od juniora do seniora, kobiety i mężczyźni, mnie więcej pół na pół. Pierwszego dnia spędzamy w jednym miejscu wiele godzin. Wiem, jak wyglądają pomieszczenia po konferencjach, eleganckich galach itp. W tym wypadku pod krzesłami nie stały żadne puste plastikowe butelki po napojach ? większość z nas miała swoje, wielorazowe. Podłoga nie była usiana resztkami cateringu i różnych dziwnych śmieci ? co zazwyczaj się zdarza. Kosze na śmieci obok umywalek nie przesypywały się z nadmiaru papierowych ręczników. W jednym miejscu na wiele godzin zebrała się grupa ludzi, którzy uważają, że ograniczanie produkcji śmieci to pierwszy i najbardziej codzienny, żmudny, wymagający dyscypliny krok w ratowaniu nas samych i wiecie, co...to działa.

Już nie wywołuję zdziwienia w sklepie, gdy zamiast pakować do foliówek produkty na wagę, wkładam je do swoich wielorazowych worków. Przestaję wywoływać zaskoczenie, gdy mówię przy kasie, że dla środowiska naturalnego nie skuszę się na promocję plus jeden produkt za grosz. I cieszy mnie ogromnie, gdy z mediów docierają informacje, że Polki i Polacy ograniczają spożycie mięsa, kierując się względami środowiskowymi. To znaczy, że to działa!"


Tak działa Żydokomuna a nie natura, pani doktor. Przesyłam specjalnie dla pani i pani podobnym wiersz Zbigniewa Herberta, na wspólne sabaty na czarownych salach i pokojach.


TREN FORTYNBRASA

Teraz kiedy zostaliśmy sami możemy porozmawiać książkę jak mężczyzna z mężczyzną

chociaż leżysz na schodach i widzisz tyle co martwa mrówka

to znaczy czarne słońce o złamanych promieniach

Nigdy nie mogłem myśleć o twoich dłoniach bez uśmiechu

i teraz kiedy leżą na kamieniu jak strącone gniazda

Są tak samo bezbronne jak przedtem. To jest właśnie koniec.

Ręce leżą osobno. Szpada leży osobno. Osobno głowa

i nogi rycerza w miękkich pantoflach.


W przeciwieństwie do prywatnej gazety 30 minut walczącej z PiS, patriotyzmem i katolicyzmem, która to "Redakcja nie odpowiada za stwierdzenia, które stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów autora", to odpowiada, podobnie jak i ja - całym swoim człowieczeństwem!

Ale np. wałbrzyska pani komornik "niezależnego" bo lewicowego sądownictwa (wykluczającego Biblię na ławie sędziowskiej), za nic nie odpowiada. Dosyć, że z objawami strachu przed ujawnieniem obawia się nagrania rozmowy, to jeszcze z objawami sklerozy co do adresu zamieszkania (dokumenty i Wydział Meldunkowy ją nie interesują), przyznaje się jawnie i rozbrajająco do ponownej windykacji w tej samej sprawie, ale już na rzecz osoby trzeciej, której nie jestem nic winien, kończąc słowami: abyśmy mogli tutaj panu z tego uzyskać". "Niezależny sąd" używa słowa "uzyskanie", a nie KRADZIEŻ.

Warte wspomnienia w czasie oporu niektórych sędziów. Nie wiem jaki nastąpi finał tej wałbrzyskiej historii:

W dniu 11.10.2018 w KMP w Wałbrzychu zostałem przesłuchany w charakterze pokrzywdzonego, na okoliczność śledztwa toczącego się od 2013 roku. Przeciwko wałbrzyskiemu urzędnikowi, wykonującemu pracę w zaufaniu publicznym - pani komornik. Metodą "na chomika", ten "urzędnik", powołany do oddłużania instytucji finansowych, poprzez zadłużanie dłużników, oddłużał również i swoje indywidualne konto bankowe, napychając je gotówką osób zadłużonych, w kwotach od 9 zł do 80zł. Według śledczych, w postępowaniu karnym mającym być ukończonym w 2019 roku, albo w 2020 ...albo i.t.d., występujące w nim osoby pokrzywdzone należy liczyć "na tysiące".

Ilu z pozostałych tysięcy wałbrzyszan dowie się o tym? - RW

22.11.2018: CBA zatrzymało na gorącym uczynku naczelnika Urzędu Skarbowego i komornika. Dzielili się łapówką


 

 

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.