Prawo Do Życia - Kto ma pierwszeństwo, dziecko poczęte czy urodzony Owsiak?

ONZ, Unia Europejska, oficjalne media radiowo-telewizyjno-prasowe w Wałbrzychu, w Polsce, na Świecie - te lewe, które nazywają się "wartościami", a które nazywają prawych "faszystami"? Z wszystkich kanałów telewizji sieci kablowej VECTRA - a jest ich ponad 800 - znalazłem tylko 1, słownie jeden. On jedny, jedyny przedstawia WARTOŚCI. Jeden na osiemset! Co więc dyktują wszystkim ludziom pozostali, "rzeźbiąc im w duszach"? Czym je "rzeźbią"? Na pewno nie tym, co znalazłem w tej jednej, jedynej, o której niewielu wie, ale istotne jest bardziej to - co wielu nie wie. A tych wielu jest tyle jak 800 do 1.

A o czym tych wielu nie wie? Małpa, której istnienie stoi przed znakiem zapytania, gdyby potrafiła mówić, opowiedziałaby wszystkim o tym, czego nie wiedzą widzowie i słuchacze tych "wartości".

W A Ł B R Z Y S K A   A K T O R K A

This image has an empty alt attribute; its file name is edyta_nawrocka.jpg

This image has an empty alt attribute; its file name is sedzia_anna_maria_wesolowska.jpg

Ksiądz Jerzy Popiełuszko zadawał – szkoda, że tak krótko – pytania: "Kto rzeźbi dusze młodzieży?". Znam odpowiedzi. Jedną z nich jest obecność telewizji TVN i i jej lewicowej, wałbrzyskiej „aktorki” Edyty Nawrockiej. Proszę zwrócić uwagę na prawy górny róg ekranu telewizyjnego – dozwolone już od lat 12!!!

Aparat telefoniczny - przecież nie przeznaczony do filmowania - nie jest w stanie przekazać całej informacji o wydarzeniu, proteście STOP ABORCJI, których uczestnikami było 3, słownie trzech - w żółtych koszulkach - Adam, i dwóch Ryśków. Przed nami pusto, za nami pusto, na lewo pusto i na prawo pusto.

Był jeden, który wybiegł z wnętrza obiektu - o którym, ciężko mi powiedzieć, że ze "szpitala". Gdyż z owego obiektu odebrałem w 1985 r. moją córkę, martwo urodzoną, a z dokumentacji lekarskiej wynikało, że w trakcie porodu miało miejsce "cięcie i zszywanie". Nic takiego nie miało miejsca. Czy ustrój zmienił się od tamtego czasu? W żadnej mierze!

Ten jeden, który wybiegł, podniesionym głosem "wylał" na nas wszystkie pretensje - nie miał zaś pretensji ani do wielu, ani do ustroju, ani nawet do zawieszonego wizerunku nad bramą wejściową o pewnym "evencie", o którym w tym miejscu wiedzieliśmy jedynie my i jeden pewien "smutny" widz z lewicowego portalu "Wałbrzyszek", który podsunął Adamowi mikrofon. Mnie - jak się dowiedział pierwszy raz o istnieniu niniejszego portalu - nie podsunął już mikrofonu. Z konkurencją się nie polemizuje, konkurencję "się gasi". Tak twierdzi wielu.

W związku z protestem "trzech odważnych", w którym zaistniały wyżej opisane okoliczności, nie da się i nie można przejść do porządku dziennego nad nimi bez wyciągnięcia wniosku.


Ryszard Wieczorek

 Jeśli przestępstwem nielegalnym jest nagrywanie taśm, a WOŚP jest przestępstwem legalnym, to która z tych okoliczności może być objęta aktem oskarżenia - pierwsza, druga, żadna, czy obie naraz?

www.dvck.org: Das Recht auf Leben der ungeborenen Kinder gehört auf den ersten Platz christlicher Politik!
Prawo do życia nienarodzonego dziecka należy najpierw do chrześcijańskiej polityki!

NUMER #31 NA KARCIE NA CZASIE

 Dla zarządzania percepcją mas, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży - Jerzy Owsiak i Mariusz Walter, jako inicjatorzy telewizji TVN dla Republiki Okrągłego Stołu A.D. 1989

 

EXCLUSIVE: Hollywood Celebrity Joy Villa: wybór życia "uratował mi życie"

 This image has an empty alt attribute; its file name is exclusive.jpg

LifeSite

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.