11.06.2020 Od Dolnośląskiej  Izby Lekarskiej

 

 

10.06.2020 Włoski "VatiVision" TV do rozpowszechniania chrześcijańskiej wiadomości (jeszcze niedostępny w Polsce)

Nowa usługa na żądanie, VatiVision, która została nazwana "Netflix Watykanu", miała zostać uruchomiona w poniedziałek we Włoszech, nadając filmy, seriale i filmy dokumentalne z chrześcijańskimi wiadomościami, przed ewentualnym wdrożeniem do ośmiu innych krajów.

Prezes VatiVision Luca Tomassini powiedział, że potencjalną publicznością dla usługi może być "jeden miliard i 300 milionów ludzi wiary katolickiej", na całym świecie.

Nowa firma jest własnością Vetrya, włoskiej platformy przetwarzania w chmurze dla branży telekomunikacyjnej, oraz Officina della Communicazione, która produkuje treści religijne i kulturalne dla różnych instytucji watykańskich.

Niestety od wielu lat polscy biskupi nie poczuwają się do tego, by wypełniać swoje obowiązki wynikające z misji prorockiej Kościoła... 

 Źródło: Prawy.pl 

 

09.06.2020  Na śliskim skłonie. Dr Jacek Pawłowski, o Narodzie 
09.06.2020 – Test dający 1,5% wyników fałszywie dodatnich, wykaże w kościele z 200 wiernymi, całkowicie zdrowych i bez jakiegokolwiek wirusa, 3 osoby mające rzekomo koronawirusa. Na tej podstawie cała wspólnota 200 uczestników mszy zostanie wysłana na kwarantannę.  

 

08.06.2020 W Wałbrzychu przed Wyborami 2020

 
katolicki dylemat „na kogo mamy głosować jak nie na Romana Szełemeja dla miasta i na Andrzeja Dudę dla Polski

rozwiewa w czasie od 17 minuty i 15 sekund głos Mirosława Piotrowskiego,

założyciela partii Ruch Prawdziwa Europa - Europa Christi i Kandydata na Prezydenta Polski

 

 

 07.06.2020 Przymus do głosowania na PiS = COVID 1984.

Najpierw Zapraszam do debaty: Grzegorz Braun vs  Janusz Kawecki!

    
07.06.2020 W niedziele 7 czerwca w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa kandydata na prezydenta Krzysztofa Bosaka. Celem konferencji był apel do prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowanie nowej ustawy dotyczącej zawodu lekarza dentysty

  

26.05.2020 Jan Przybył (nie katolik): "W demokracji 85 % ludzi, posługujących się półkami sklepowymi, zawsze przegłosuje 15 % posługujących się rozumem." Ustrój demokratyczny i demokraci stanowią więc nie ustrój lecz szambo 

 

23.05.2020 Artur Wróblewski :
"Trzaskowski to figurant czerwonych potworów wcale nie tylko rodem z Okrągłego Stołu 1989". Powinien siedzieć razem z Hołownią, Kamyszem, Biedroniem, Czarzastym i.t.d.,  po wiadomej stronie od Uralu!

 

23.05.2020 Konrad Berkowicz rapuje o tym, gdzie ma socjalizm
 

23.05.2020 Stopa MOCNO o #Hot16Challenge2 i koronawirusowej panice!
 

 

22.05.2020 Grzegorz Braun: STOP NOP!

 

 14.05.2020 W Parlamencie włoskim: "Bill Gates powinien siedzieć!" - już tylko po polsku

 

 „Jedwabne zaczęło się w Wiźnie!” Żydzi zostali rozstrzelani przez Niemców 

 

Jan T. Gross forsuje nowe określenie: „nieżydowscy Polacy” 

 

16.02.2020 

Czy po You Tube również Facebook – obie lewicowe agencje reklamowe – synkretyzuje rozrywkę z jedyną religią na Świecie?! Warto zastanowić się czy nie mamy do czynienia z kolejną próbą spłaszczania chrześcijaństwa do roli „Rozrywki.

Z cytatu FB: Wojownicy Maryi Only4Men
12 lutego o 04:25 ·
Przypominamy, bo może nie do wszystkich dotarła radosna wieść, że muzyczny BAND WOJOWNIKÓW MARYI nagrał swoją pierwszą płytę (tzw EPkę) :D  :)
Raz jeszcze GRATULUJEMY i zachęcamy do słuchania jej... sercem :)
PS. Płyty będą dostępne na kolejnym Otwartym Spotkaniu Mężczyzn organizowanym przez Wojowników Maryi w Wałbrzychu 18 kwietnia :) Zamówienia składajcie u liderów regionalnych.
Do zobaczenia
Co to jest „BAND”?


Coś mi przypomina to płytę genderową przywleczoną przez lewicę dla wałbrzyskich szkół, którą zaprezentowałem na „Przystanku Niepodległość” . W czym, a raczej w kim jest analogia? W animatorze „BAND WOJOWNIKÓW MARYJI”, który: W wieku 21 lat został dyrektorem do spraw szkolenia w Polskim Związku Sztuk Walki w Bydgoszczy. Studiował teologię i filozofię. Napisał pracę licencjacką na temat możliwości synkretyzmu filozofii Dalekiego Wschodu z chrześcijaństwem…
http://www.only4men.pl/o-nas.html
https://www.proroctwo.com.pl/pl/wywiady/ks-dominik-chmielewski-sdb
http://www.only4men.pl/krok-po-kroku.html

Ryszard Wieczorek

W krainach amerykańskiej, unijnej, szwedzkiej i polskiej fikcji
 07.07.2019
Tak amerykańska lewica jezuitami krzywi wiarę - czy tak już niedługo będzie wyglądała msza w Kościele Chrystusa lewicowego Wałbrzycha i lewicowej Polski? - Wszystkie msze "na żywo", najbardziej wyraziste są msze dla dzieci, a na You Tube są kategoryzowane jako "Rozrywka".

Joanna Teglund - Sztuka Życia:Nowa religia klimatycznej lewicy - kult św. Grety

Dla Wnikliwych - Ideologia sukcesu, która dzisiaj rozwija się w kulturze ? jest bliska ideologii antychrystaKogo lewica nienawidzi uwielbiając, kiedy oszustwa są trudno rozeznawane/ jak amerykańscy Mormoni żyją w świecie ułudy, ponieważ są "dziećmi" masonerii, trawiącej czas na ideologizację nauki/ o antyteizmie wywodzącym się ze Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich/ o Adamowiczach i o Gronkiewiczach budujących szczęście bez uwzględniania rzeczywistych kosztów jakie ponoszą nieAdamowiczowie i nieGronkiewiczowie. 

Cz. III o sekcie "świadków Jehowy" - przedstawiciel Ukrainy 1:12:30:"...czy można tych ludzi ukarać?"  

Ryszard Wieczorek 

04.06.2020

 

01.06.2020

 

 Autor i papugi: Wyborco, papugi znasz?

To komuniści nie nadają się na reprezentantów władzy!VIDEO

Ilu Wyborców, nie tych którzy nie chodzą na Wybory wiedzą, że Polacy byli dzieleni począwszy od pierwszego rozbioru, poprzez pierwszą, drugą wojnę światową, po jej zakończeniu w 1945 roku i w roku 1989. Dzisiaj Grzegorz Schetyna stwierdza: "my nie chcemy dzielić narodu". Tak może powiedzieć tylko ktoś, kto nie zna historii, nie ma żadnego wykształcenia, albo zakończył je na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej - a są i tacy Wyborcy, przeważnie ci, którzy preferują kiełbasę "jak za Gierka" - albo jest chory na umyśle, albo jest żądny władzy. Jeśli przyjmiemy, że wymienione przypadłości nie dotyczą Grzegorza Schetyny i jest to prawda, to i prawdą jest i to, że Grzegorz Schetyna jest żądny władzy, składającej się z wszystkich brudów, które doprowadziły do podziału Polaków i w roku 1945 i w roku 1989, a są nimi komuniści. Żądny władzy dla utrzymania komunistów, którzy samodzielnie nie zdołaliby się już utrzymać, ani on sam nie mógłby się już utrzymać. Jeśli więc chce utrzymać się, przecież nie sam ale z "brudami", to zacytowane stwierdzenie jest kłamstwem.

Ponieważ ich wybór będzie podtrzymywaniem dalszego podziału Narodu. W połowie na tych co na wybory nie chodzą, bo nie akceptują takiego podziału i w połowie na tych, którzy na wybory chodzą, ale w połowie też nie akceptują roli przewodniej komunistów, ze swoją ordynacją wyborczą. Czy pozwolą ją opracować tym, którzy na wybory nie chodzą? Nie pozwolą. A czy pozwolą na opracowanie ordynacji wyborczej i konstytucji tym, którzy na wybory chodzą? Pozwolą – ale tylko tym, którzy na nich zagłosują. Doprawdy, trudno w tym momencie dodawać dalszy komentarz, ale warto zadać sobie pytanie: w jakim stanie świadomości jest Naród Polski, przy trwającym nieprzerwanie przez wieki podziale, nawołującym do Wyborów bez dekomunizacji? I ostatnia podstawowa kwestia. Kto, w imię poległych członków NSZZ "Solidarność", mając w pamięci i rozbiory i wojny i stan wojenny, bardziej powinien być żądny władzy: spadkobiercy ofiar, czy spadkobiercy ich oprawców? Występowanie w Wyborach Koalicji Europejskiej jest największym chichotem ciągle zafałszowywanej historii i wielką hańbą dla Polaków.

W dniu dzisiejszym przy powrocie do komunalnego mieszkania zastałem starszą panią przed domofonem, pochyloną nisko nad położoną na posadzce torbą, przeglądającą jej zawartość. Nie szukała kluczy wejściowych, ale wyciągnęła kartę z naciętymi ofertami sprzedaży działki ogrodowej. Powiedziała, że chce wywiesić dla znajomych ogłoszenie właśnie o sprzedaży działki. Zapytałem ją, czy znajomi są właścicielami działki, skoro chcą ją sprzedać. Odpowiedziała, że nie są właścicielami, ale wydali pewne środki na rzecz tej działki i dlatego chcą ją sprzedać, aby uzyskać kwotę większą od tej jaką zainwestowali, czyli zarobić, skoro można sprzedawać bitcoiny czy długi. Po pierwsze wszystkie takie transakcje posiadają znamiona lichwy. Po drugie jak można sprzedać coś co nie było ich? W prawie nazywa się taką transakcję paserstwem, czynem zabronionym. Po trzecie dlaczego działkowiec zainwestował w nie swoją własność? Czy nie za bardzo zostaliśmy "zaprzyjaźnieni" przez brudnych komunistycznych polityków z przedsiębiorczą lichwą, paserstwem i brakiem własności?

CZY POLACY ZAPOMINAJĄ O II WOJNIE ŚWIATOWEJ? Smolańska: Ludźmi bez korzeni łatwo manipulować

 

 

Wałbrzyska prochownia wyborcza

Czy z podstawowego obowiązku człowieka polegającego na dbaniu o własny organizm wynika, że ma dbać o zachowanie władzy organizmów lewicowych nienaukowego marksizmu, które przekraczają kolejne liczby ofiar ludzkich, naukowych materialnych i duchowych, w ilościach większych niż dostarczyły wojny?

17.05.2019

https://pbs.twimg.com/media/D6-O8szW0AAAxh8?format=jpg&name=small

Zamiast Katedry Notre Dame będziemy mieć obiekt fałszywej religii, bo nie pochodzącej od Boga, ale od człowieka.

"Dowaliliśmy mu!" Tak cieszyli się lewicowi promotorzy, ci lewicowi "akademicy" wyższych uczelni, a jakże niższych nienaturalnie, bo oddalających się od nauki, nie godząc się na uzyskanie tytułu profesorskiego przez Andrzeja Zybertowicza. Ponieważ wyraża on inne poglądy, nie zgodne z marksizmem nienaukowym.

Nasz Ojciec Święty Jan Paweł II powiedział: - Kto z kim przestaje, takim się staje. Ostatniej niedzieli przed Mszą Św., pod tablicą upamiętniającą lewicowego proboszcza stała Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. Lewicowa u lewicowego, bo proboszcz bardziej tolerował Leszka S., mojego byłego nauczyciela języka rosyjskiego - kiedyś Przewodniczącego Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, obecnie Towarzystwa Polska-Wschód - niż Różaniec od Ojca Pio. Ta lewicowa działaczka jest uwidoczniona na video w artykule, razem z resztą komunistów, czyli i z Izabelą Mrzygłocką. To najwybitniejsze reklamo-dawczynie dla TV Dami. Wśród nich bryluje także widoczny Janusz Bartkiewicz - milicjant-policjant, ochroniarz Jarosława Szymańczaka, który jeszcze 2 lata temu zemścił na "wałbrzyski lewicowy układ" m. in. za to, że żadnemu robotnikowi czy przedsiębiorcy nie da nawet 300 m nieużytków zachwaszczonych do zagospodarowania, to już nie zemści. Wziął sobie sam albo mu dali ochroniarza lewackiego, aby siedział cicho.

Przykład: Janusz Bartkiewicz dorabia zawodowo indoktrynując biednych mieszkańców Wałbrzycha, we wciskanych im za darmo prokomunistycznych pisemkach DB 2010 i 30 Minut. W nich to biedni mieszkańcy - bo nic nie wiedzący - spotykają się z takim tytułem: "Oblężenie festiwalowej twierdzy Książ". Tam nie znajdziemy np. takich tytułów: otwarcie firmy z kapitałem pracowniczym, albo: w Wałbrzychu katolicy zainwestowali we własny cmentarz, który w niczym nie przypomina już śmietniska. Janusz Bartkiewicz w ostatnim pisemku ?de best czerwonym? farmazonuje: ?oddam swój głos na kandydata Koalicji europejskiej i przedstawiciela SLD jednocześnie?. Czy wałbrzyszanie będą wcinać te wymiociny? Aż będą im się uszy trzęsły.

Teraz naprawdę zwymiotują, trawiąc Wałbrzyską Specjalną Strefę Czerwonej Ekonomii.

Ryszard Wieczorek

Autentyczna "Perełka"

Marionetka lewicy?
Nie
- Matrioszka lewicy

69,86% Zachwyconych zwolenników ideologii śmierci

Czy Prezydent Wałbrzych jest stroną Wałbrzycha czy stroną UE?

Już po objęciu prezydentury zastrzegł się publicznie, że z wszystkimi może współpracować, z wyjątkiem przeciwników UE. Rozstrzygnięcie o wyższości UE nad gospodarowaniem w Wałbrzychu przyniosła wizyta w Ratuszu robotników likwidowanego „Wamagu”, położonego na gruzach zlikwidowanej huty „Karol”. Panie Prezydencie, dlaczego zlikwidowano hutę „Karol” i likwiduje się ‘Wamag”? Prezydent odpowiada: "ja nie jestem stroną!"
Bo na to jest przyzwolenie 85% pseudo wyborców w Wałbrzychu. Aż tylu jest w Wałbrzychu wiernych ideologii marksizmu-leninizmu. I do tej grupy należą osoby duchowne. Jedna z nich, bardzo młoda, w dniu 26.05.2019 oznajmiła w trakcie kazania, że duchowni „nie mogą odgradzać się balaskami. To oznacza, że nie interesuje ich Msza Święta według Tradycji Rzymskiej. Duchowny ten otrzymał podczas tej mszy gromkie brawa od "zaoranych" marksizmem parafian Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu-Podzamcze. Jeden z duchownych pocałował w dłoń nowo mianowanego, młodego kapłana. Z tym duchownym właśnie rozmawiałem rok temu, mając Krzyż na piersiach, aby dał mi znać jeśli wśród parafian znajdzie patriotę dla organizacji „Pobudka”. Do tej pory nie znalazł i już nie znajdzie.

Z powyższego można wysnuć kilka wniosków. Ale jeden jest najistotniejszy. Na 120 tys. mieszkańców Wałbrzycha, około 50 tys. uczestniczy w Wyborach, z czego 42 tys. popiera PO. Czyli 42 tys. mieszkańców – mniejszość, która wyciera sobie buzię słowami „konstytucja” bądź „demokracja”, decyduje o sytuacji pozostałych 70 tys. mieszkańców. Jeśli mniejszość decyduje o większości, to w Wałbrzychu nie mamy do czynienia z demokracją, lecz z puczem komunistycznej formacji politycznej i to puczem trwającym od 1945 r. Komunistycznej formacji, ponieważ od tamtego czasu nie mieliśmy i nie mamy podstawowego elementu składającego się na kapitalizm – prawa własności i wcale nie chodzi tu tylko o prawo do posiadania własnej broni - np. na złodziei pod zarządem ROD.

Prezydento-ordynator
do robotników
likwidowanego WAMAG-u
(Huty KAROL):
- "ja nie jestem stroną" więc...
dyktatorem...

...Chłop żywemu nie przepuści

85% Zachwyconych zwolenników ideologii śmierci

21.10.2018 w Wałbrzychu, Wybór Prezydenta -
"zachwycenie" instytucji: zwłaszcza "opieki zdrowotnej" i duchownych,
przy braku instytucji górniczych

Godz. 23.50
Wyniki z lokalu wyborczego z Zespołu Szkół nr 8 Energetyk w Wałbrzychu

Roman Szełemej - 632 głosy
Ireneusz Zyska - 112 głosów
Bogusława Czupryn - 8 głosów
Łukasz Mikołajczyk - 7 głosów

Godz. 23.30
Wyniki z lokalu wyborczego w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu

Roman Szełemej - 21 głosów
Ireneusz Zyska - 1 głos
Bogusława Czupryn - 1 głos
Łukasz Mikołajczyk - 0 głosów

Godz. 23.25
Wyniki z lokalu wyborczego w Lubiechowie:

Roman Szełemej - 161 głosów
Ireneusz Zyska - 25 głosów
Bogusława Czupryn - 3 głosy
Łukasz Mikołajczyk - 3 głosy

Godz. 23.20
Wyniki ze Specjalistycznego Szpitala Ginekologiczno-Położniczego im. E. Biernackiego w Wałbrzychu. Głosowało tam 10 pacjentek. Wszystkie głosy oddano na Romana Szełemeja

Godz. 22.40
Wyniki z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Zachodniej (siostry zakonne) w Wałbrzychu:

Roman Szełemej - 19 głosów
Ireneusz Zyska - 0 głosów
Bogusława Czupryn - 3 głosy
Łukasz Mikołajczyk - 0 głosów

 Ryszard Wieczorek


18.02.2020 Kompostowanie zwłok w Waszyngtonie ruszy w przyszłym roku

 
 

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.