23.10.2020

Przed wałbrzyskim Ratuszem wałbrzyscy hodowcy zwierząt zorganizowali pikietę przeciwko Paktowi Senackiemu RP w osobie Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej, która przyłożyła swój głos do likwidacji części polskiego rolnictwa. Na tym proteście hodowcy wyznaczyli dokładnie miejsce współczesne Paktu Senackiemu - docelowo po wschodniej stronie od Uralu.

Poniżej przypominam mój artykuł z ubiegłego roku, dotyczący jakże aktualnej kwestii.

Administrator NETHOW 

 

05.09.2019

 

Na Wojtusia z Parlamentu iskiereczka mruga, choć opowiem ci bajeczkę o ustroju - bajka będzie długa!

 

Prawie skończyłem obiad i zamierzałem zająć się mini arbuzem - bardzo słodki - ale donośny głos mojego syna przerwał mi konieczność spożycia owocu, zawiadamiając mnie o "czerwonej iskiereczce" czyli Agnieszce Kołacz-Leszczyńskiej, ujrzanej z okna mieszkania, a która już zdążyła powiększyć swoje polityczne konto o haniebny "Pakt Senacki". Mamy jeszcze "Pakt Sędziowski". Więc czyż nie słusznie czyniłem kilka tygodni wcześniej usiłując zmusić tę "marksistowską katoliczkę" do zaprzestania pokazywania się w Kościele - raz na 5 lat - bo to bez sensu lękać się posadowić bliżej Krzyża. Czym prędzej chwyciłem za aparat fotograficzny, bo nie wiem czy kiedykolwiek prawdziwy paparacci miał taką okazję do zrobienia zdjęć wprost ze swojego okna, jaka mnie się przytrafiła. Nie dla siebie, ale dla wszystkich, o obecnej przedstawicielce "Paktu Senackiego" wałbrzyskiego czerwonego, marksistowsko-genderowego ustroju. Przecież Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej - jej towarzysz - jest wielbicielem "AGENDY 2030" tak przeogromnym, że został mianowany przez sobie podobnych Przewodniczącym Związku Miast Polskich na Zjeździe w Poznaniu i to nic, że nie jest już członkiem PO, ale przecież nie zagłosuje na PiS ale na PO.

Do tego właśnie "Pakt Senacki" chciała zachęcić mieszkańców podwórka w miejscu gdzie zamieszkuję. Moi sąsiedzi są na tyle uświadomieni i uświadamiani - że nie przybyli gremialnie wiwatować na cześć Żydo-komuny, bo na pewno nie usłyszeliby odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Np. dlaczego nie mogą w ramach "wolnego rynku" otworzyć działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia cmentarza. Takiego prawdziwego CmentParku, a nie komuna-lnego składowiska, aby nie napisać śmietniska z ludzkimi świętymi ciałami. Mogliby się też zapytać, dlaczego ogrodzenia na działkach Rodzinnych Ogrodów Działkowych mają mieć wysokość tylko 1 metra, podczas gdy ogrodzenia parkingów samochodowych są dwa razy wyższe. Przecież mają chronić przed tym samym - przed złodziejami. Które ogrodzenie jest więc skuteczniejsze? W których z tych miejsc złodziej ma większą przewagę? Ziemię Żydo-komuniści mają w "d..."? Tak, ale moją, a nie swoją. Ważniejsze są także ich samochody z jedynie dwoma warstwami lakieru. Zaiste wymagają większej ochrony.

Mieszkańcy Wałbrzycha w ilości 95% takich pytań nigdy nie zadawali i nie zadadzą. Bo po co mają zadawać skoro mają swoją komunistyczną Ordynację Wyborczą, która nie ma w obowiązku tolerowania takich i tym podobnych pytań. Problem polega na tym, że w takiej konfiguracji to mnie i innych takie Wybory nie interesują, bo są to wybory bez wyborów. Tylko, że aż 95% Wałbrzyszan nie chce o tym słyszeć, a przecież głucha nie jest.

Genderowa-więc-marksistowska-unijna-zaraza

 

 

 


Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.